Eglence ve Deneyimler

Armas Bella Sun’ da ihtiyacınız olanlar: Güneş, deniz ve yeterince enerji! 

Gece Eglencesi

Armas Bella Sun’ da eğlence bitmez! Plaj keyfi ve güzel bir akşam yemeğinden sonra barlarımızda ve diskomuzda eğlence devam ediyor!

Gösteriler

Profesyonel animasyon ve eğlence ekibimiz tarafından hazırlanmış showlar size her gece farklı duygular yaşatacak!

Canlı Müzik

Belirli günlerde müzisyenlerimiz tarafından özenle hazırlanmış canlı müzik gösterileri, gecenize keyif katacak, içkinizi yudumlarken başınızı sallamadan ve eşlik etmeden duramayacaksınız !

Spor Aktiviteleri

Spor, tatil ve eğlence bir arada!, Dart, masa tenisi gibi eğlenceli aktiviteler ve animasyon ekibimiz tarafından düzenlenen turnuvalar sizi bekliyor!

Spa & Wellness

Sağlıklı bir vücut ve huzurlu bir tatil için biraz rahatlamak istemez misiniz? Armas Bella Sun'da bedeninizi ve ruhunuzu güzelleştirecek terapiler sunuyoruz, masaj ve bakım paketlerinden Sauna'ya kadar tüm bakım hizmetlerimizi deneyimleyebilirsiniz. Saunanın sıcaklığı ile tüm yılın yorgunluğunu ve stresini atarken Türk Hamamı'nda geleneksel adetleri yaşayabilir, kusursuz bir arınmanın hafifliğini yaşayabilirsiniz. Zengin minerallerin canlandırıcı etkileri ile tatiliniz boyunca huzurlu bir ruh hali yakalayabilirsiniz !

Funland Çocuk Kulübü

Onlarsız tatil olmaz! Özel konsept ile tasarlanmış mini kulübümüz, diskomuz, oyun alanımız , çocuklarınız için özel hazırlanmış şovlarımız ve oyunlarımız miniklerimize unutamayacakları bir anı ve arkadaşlıklar yaratacak. Aynı zamanda bakıcı, bebek arabası, yemek arabası gibi ekstra hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.